Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Izmir İle İlgili Firmalar

Mutfak cihazaları sektöründe imalat, ithalat ve satışını yapmaktayız.
Firmamız 1980'den beri prefabrik-soğuk oda ve ticari tipi soğutucular üretmektedir.
İzmir,Antalya,Denizli,Dalaman,Fethiye,Ankara,İstanbul,Trabzon,Van,Kayseri, havalimanında oto kiralama hizmeti vermekteyiz. Haftanın hergünü 24 saat kesintisiz bize +90 232 465 23 85 nolu çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz
Firmamız güvenlik sektöründe hizmet vermektedir.
Firmamız her türlü nakliye hizmetini vermektedir. Evden eve nakliye konusunda asansorlü marangozlu oturur vaziyette teslim ediyoruz.
Konveyör Sistemleri Cam şişe konveyörleri, pet şişe konveyörleri, paket taşıma konveyörleri, bantlı konveyörler, dönüşlü konveyörler, rulolu konveyör, zincirli konveyörler, teleskobik konveyörler, ürün elevatörleri, otomasyon kontrollü olarak tam çalışır garantisi
Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık
Firmamız fırçalı araç yıkama makinası imalatı yapmaktadır.
Havlupan bağlantı elemanları üretimi, deri sanayine yönelik gergi ve askı mandalları üretimi, fason plastik üretimi yapmaktayız.
Çevre düzenleme ve peyzaj sektöründe faliyet göstermekteyiz.
2006 yılında kurulmuş olan beksan kauçuk plastik mak. inş. san. tic. ltd. şti. İzmir 1. sanayi sitesinde faaliyet göstermektedir.
Online inşaat taşaronluğu ve her türlü tadilat işleri anahtar teslim inşaat işleri yapılır. Dış-iç boya, ferforje, mutfak dolabı, laminat, kaba ve ince inşaat, alt yapı işleri, sanat yapıları
Firmamız telsiz anons sistemleri ve elektronik malzeme ithalatı konularında faliyet göstermektedir.
Firmamız İzmir Urla bölgesinde emlakta 30 yıllık tecrübesiyle hizmet vermektedir.
Endüstriyel ve Biomedikal Kalibrasyon Hizmeti ve Kalibrasyonlu Ölçü Aletleri Satışı
3 dönüm zeytinlik içerisinde ailece yaşadığımız bir yer olup, kışın akan dere yatağı kenarında, çınarların altında bungalowlarımız bulunmaktadır.
Ülkemizde acil tıp teknisyenleri için yokluğu fazlası ile hissedilen derneğimiz acil tıp teknisyenleri derneği kısaca adı ; ATT- der kurulmuş bulunuyor.
Sektörde 12 yillik deneyim ile İzmir'de hizmet vermekteyiz.