Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Izmir İle İlgili Firmalar

Vacon hız kontrol cihazları
Test ve Ölçü aletleri konunda çalışan firma multimetre pensampermeter gibi elektriksel ölçüm konularında uzman personeli ile hizmet vermektedir
Web sayfa tasarımları içerik yönetim sistemleri ve yazılım hizmetleri
Peyzaj, Üretim, Uygulama hizmetleri
Firmamız şirince'de zeytinyağı, şarap, ev sabunları, ve meyve sabunlarının internet üzerinden satışının yapmaktadır.
Web Hosting ,Domain tescil
Temizliğe Açılan Pencereniz
Firmamız açık büfe, saladbar, servis arabaları, teşhir reyonları ürünleriyle hizmetinizdedir.
Firmamız yüksek basınçlı oto yıkama makinaları konusunda faliyet göstermektedir.
Her dilde her konuda uzman kadroyla profesyonel çeviri hizmetleri
Üçgen vitray kendi özgün vitray, cam, taş, gravür, ayna ürünleri tasarımı ve satışı konularında faaliyet göstermektedir.
Kursumuz İzmir ilimizde bulunmaktadır.Karşıyaka ve bostanlı olmak üzere 2 şubesi mevcuttur.Kurucumuz Emin Sular 1972 den beri sektörde bulunmaktadır.Kursumuz İso 9001 ne national safety council kriterleri çerçevesinde hizmet vermektedir.
Özel Yazılım ve bu yazılımları internet platformuna taşıyarak komple bir otomasyon sunan firmamız size özel çözümler üretiyor.
Alarm kamera yangın kartlı geçiş sistemleri en uygun fiyat ve kaliteli sistemler.
Sanayi boyaları, ağır hizmet boyaları, yat boyaları, dolgu ve mastikler, aşındırıcılar konularında faliyet göstermekteyiz.
Plastik, çember, toka, klips, çelikçember, polyester germe, tekstil, kompozit, sıkma, tokalama, bant streç, tam ve yarı otomatik çember makinası, lifli polyester germe makinası, bukle, çember makinası, köşebent.
Yurtdışı eğitim, yurtdışı eğitim danışmanlığı, izmir ingilizce kursları callan metod method dil kurs kursu eğitim eğitimi egitim özel ders dil sınıf pratik konuşma çeyrek zamanda İngilizce
2006 yılında şahıs firması olarak yola çıkan Group Barter, 2007 yılının ortasında yapısını limited şirket olarak çoklu ortaklığa dönüştürmüş bulunmaktadır. 1 yıllık süre zarfında 90 üye ve 1.500.000,00 YTL ciroya ulaşan bartır sektörünün genç firması başlangıçta koyduğu hedefleri koruyarak daha da ileri gitmek için çalışmalarını sürdürmektedir.