Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Bornova İle İlgili Firmalar

Kuru temizleme çamaşırhane ütü ve halı yıkama
1979 yılında bir makina mühendisi ve bir teknik öğretmenin işbirliği ile demir çelik sektöründe faliyetlerimize başladık.
Elektronik ArGe,Yazılım,Makineler için ve özel amaçlar için elektronik devre dizaynları, elektronik arge, ürün geliştirme ve tüm dillerde yazılım.Kaliteli olarak hazırlanır.
Basınçlı kapların ve kaldırma makinalarının periyodik kontrolünü yapmaktayız.
İzmir de uygun fiyatlarla araç kiralamak için bizimle çalışmaya ne dersiniz.
Şok fiyata son model araçlar hizmetinizde.
Vacon hız kontrol cihazları
KEKTOZ GIDA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. İzmir'de kurulmuş olup JAKİTO markası ile 500 'ün üzerinde üretim izni ve ürün patentlerini elinde bulunduruyor. KEKTOZ GIDA SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. kaliteli ve sağlıklı üretimin ilke edinildiği, üretim tesisl
İzmir'de gıda, tekstil ve kimya sektörlerine yönelik imalatlar yapmaktayız.
Bara gıda 2007 yılında şirketleşerek gıda sektörüne genç ve dinamik bir yapı kazandırmıştır.
Yapılan son araştırmalar gösteriyor ki her dört kişiden üçü kendilerini, ailelerini, evlerini ve iş yerlerini hırsızlığa karşı koruyabilmek için daha fazla bir şeyler yapabileceklerini düşünüyorlar.
PP-PE Granül hammadde imalatı ve fason çekimi 2. el kırma ve granül makinaları alım satımı yapmaktayız.
Ofset baskılı mikro dalga kutu,karton kutu,asetat kutu,ürün standları,sanayi ürünleri ambalajları,sargılık ondüle üretimi,özel ürün ambalajları
Plastik sektöründe faliyet göstermekteyiz.
NİF-TEM TABLDOT YEMEK:Gıda Sektöründe kaliteyi müşteri memnuniyetiyle özleştirmeyi başarmış; üstün kalite , çağdaş teknoloji ve istihdamı sağlamak ilkelerini benimseyen firmamız Yerinde Üretim Hizmeti, Taşıma Yemek Hizmeti ve Catering Hizmeti vermektedir.
10 tondan 300 tona kadar teleskopik ve hiab vinçlerimizle hizmetinizdeyiz.
Hurdacılık ve Geri dönüşüm sektörlerine yönelik her türlü makine tasarımı geliştrilmesi ve en yüksek kalitede imalatı gerçekleştirilmektedir.
1958 yılından beri döküm sektöründe faaliyet gösteren firmamız pik , alüminyum döküm ve talaşlı imalatı konularında büyük tecrübeye sahiptir.