Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Tokat İle İlgili Firmalar

Firmamız her tür elektrikli cihazın tamiri konusunda hizmet vermektedir.
Ücretsiz ilan reklam servisi, kiralık satılık ilanları iş eleman ilanları, ayrıca web tasarım internet hizmetleri vermekteyiz.
Firmamız beko yetkili satıcısı, bilgisayar satış ve teknik servisi, cep telefonu satışı, dijital uydu sistemleri, vodafone, worldcard ödeme noktası gibi konularda hizmet vermektedir.
1991 yılında faaliyete başlayan şirketimiz 16 yıllık tecrübesiyle ülkemizde tarımsal ürünler ve sığırcılık ve süt sığırcılığı yapmaktadır.
Çenesizler Toprak San.ve Tic. A.Ş., tuğla sektöründe ISO 9001, Kalite Yönetim belgesine sahip ilk firmalar arasındaki yerini almış olarak, Kalite Yönetim Sistemini NIS ZERT firması denetiminde titizlikle devam ettirmektedir.
1998 yılında üretime geçen firmamız 4400 m^2'lik kapalı alanda mobilya imalatı yapmaktayız.
Laboratuar sarf malzemeler, kimyevi maddeler, laboratuar cihazları, ölçüm ve test ekipmanları
Asansör bakım servis ve montaj hizmetleri vermekteyiz.
FİRMAMIZ ÇUBUKLU MADENCİLİK KROM VE BAKIR CEVHERİ ÜRETİM TESİSLERİ İŞLETMKETEDİR KROM 43/54 DRC BAKIR 6/12 DRC ARASI GELMEKTE OLUP TESİSİMİZ AÇIK VE KAPALI İŞLETMEYE ELVERİŞLİDİR
Yeni yapılarınızda bizden de teklif almanız siz değerli müşterilerimizin menfaati icabıdır. ASANSÖR konusunda binanızda estetik ve konforu sizin gibi müşterilere ulaştırmak bizleri onure edecektir. Sadece montaj aşamasında değil bakım, servis, revizyon aş