Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Ankara İle İlgili Firmalar

Firmamız otel resourant ve mefruşatcılara toptan satışlar yapmaktadır.
Tantunizade Tantuni şalgam künefe ve kebap evleri Geleneksel Lezzetin adı TANTUNİZADE Franchising Veriyor ! Tantunizade 10.yılında franchising veriyor. Zevkli,Güvenli,Prestijli ve Yüksek gelirli bu fırsat İle ilgili www.tantunizade.com.tr web adresinden veya 0.312.219 66 44 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.
1990 yılından bu yana ısıtma ve soğutma sistemleri uygulama ve projelendirme üzerine faaliyet gösteren firmamız demirdöküm ilede doğalgaz sektörünte faaliyetlerini sürdürmektedir.
Firmamız raspa boya izalasyon endustiryel kaplamalar konularında faliyet göstermektedir.
Firmamız, uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübesinin yanında, dürüst ve şeffaf çalışmayı kendine ilke edinmiştir.
Firmamız cnc kalıp tel erezyon işleri fason işleri kesme, sıvama, lastik, plastik, metal enjeksiyon imalatı yapmaktadır.
Ankara'da faaliyet gösteren firmamız medikal gaz sitemleri üzerinde uzmanlaşarak ürün yelpazesini artırmış olarak üretimine devam etmektedir.
Türkiye ev tekstili haber ve resim galerisi.
AKGÜLLER MOTOR; çalışanları ile beraber, uzmanlaştığı tüm otomasyon hizmetlerinde çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, insan haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurulustur.
Ankara merkezli araç ve filo kiralama firması. 2007 yılı T.O.B.B yetkili acentası.
Tek kaynaktan teknoloji çözümleri ve demirci bir IT altyapı firmasıdır.
Lowbed finişher pilot imalatı yapmaktayız.
Otomobil ve motosiklet ehliyeti ve özel ders hizmetleri, ehliyet ve sürücü danışmanlığı.
1990 yılında huzur makina parça sanayi adı altında kurulmuş olan firmamız, 2006 yılında kendini yenileyerek rulosan makina ünvanı ile hizmet etmeye başlamıştır.
Firmamız adopen pvc, çelik kapı, cam balkon ve komple tadilat işleri yapmaktadır.
Elektronik güvenlik sistemleri toptan satışı. Paradox, Av-Tech, Cpcam, Commax Ankara toptans atış noktası ve ana bayiisi
Öğretim yılı süresince çocuklarınıza deneyimli sınıf öğretmenleri gözetiminde etüt hizmeti, yaz tatilinde ise tam gün olarak eğlenme, dinlenme, gezme, yüzme, jimnastik, müzik, resim, bilgisayar ve drama çalışmaları gibi hizmetler veriyor.
Ankara'da kurulmuş olan en büyük özel kayıt ve prova stüdyolarıdır.Çalışma ve perova odaları ile kayıt odasının ayrı olduğu stüdyoda, her türlü seslendirme, kayıt, jenerik ya da jingle gibi özel çalışmalar ile edit ve mix yapılabilmektedir.