Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Ankara İle İlgili Firmalar

Firmamız 1986 yılında Türkiyenin mobilya kalbi olan Ankara Siteler'de yastık ve somya üretimiyle faaliyetlerine başlamıştır.Kaliteli üretim anlayışına paralel olarak, her geçen yeni yılla birlikte üretim yelpazesini genişletmiş olan firmamız, şu anda üretimlerine 35'i aşkın ürün çeşitleriyle inşaat ve şantiye sektöründeki faliyetlerine devam etmektedir.
T E K NO F R E S H Yepyeni Teknoloji
Firmamız kaliteli ekonomik rulman ve ekipmanlarıyla hizmet vermektedir.
Kayan yazı, metin panosu ve özel elektronik tasarım projelerinde yeni adresiniz
Uzman Estetik Cerrah ve ekibi ile güvenli estetik cerrahi, uluslararası deneyim. Ankara dışından gelen konuklara karşılama ve konaklama hizmetleri veriliyor.
Firmamız ankarda her dilde uzman kadrosuyla tercüme hizmetleri vermektedir.
Ankara Reklam A.Ş. olarak Sektöre girdiğimiz günden beri müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Son Teknolojik makinelerimiz ile kaliteli hizmeti kaliteli fiyatlar ile müşterilerimize en iyi şekilde sunuyoruz.
Öğretim yılı süresince çocuklarınıza deneyimli sınıf öğretmenleri gözetiminde etüt hizmeti, yaz tatilinde ise tam gün olarak eğlenme, dinlenme, gezme, yüzme, jimnastik, müzik, resim, bilgisayar ve drama çalışmaları gibi hizmetler veriyor.
Her türlü promosyon ürünleri, iş ve güvenlik elbiseleri, bayrak, sadece bizim ithal ederek satışa sunduğumuz ürünler. Türkiyenin her yerine sipariş gönderilir.
Duş ve küvet kabinleri, duşakabin, hilton banyo dolabı , alüminyum menfez
Firmamız Halen Ostimde; Kabin üretiminde ISO 9001-2000 kalite güvence sistemine sahip olan kuruluşumuz buna bilgi, beceri ve tecrübesini de ekleyerek lider kuruluş olma yolunda ilerlemektedir...
Linux ve Windows Hosting Servisi, Mail Hosting, Arama Motorlarına Kayıt, Google Sponsor Bağlantı kaydı.
Firmamız fiziki ve elektronik güvenlik hizmetleri sunmaktadır.
ISO 9001-2000, ISO 22000-HACCP, ISO 14001, OHSAS 18001,ISO 27001-BGYS, ISO 13485, SA 8000, TSE HYB, GHP, GMP, GLP....
Basınçlı kaplar sistemi ile ve diğer kalorifer kazanları, buhar kazanları, boyler, yakıt tankları konularında hizmet vermekteyiz.
Ankarada çok ucuza araba kiralama rent a car car rental oto kiralama filo şöforlü veya şöfürsuz filo kiralama havalimanı transferleri
Firmamız mutfak dolabı, banyo dolabı, vestiyer imalatı yapmaktayız.
Elektrik tesisat boruları ve ek parçalaro , halogen free , PE , PVC borular , kangal , spiral , koruge , rijit kablo muhafaza boruları, anahtar kasalar buatlar emt çelik düz borular , çelik spiral borular