Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Ankara İle İlgili Firmalar

2002 yılında kurulan firmamız İso 9001:2000 iso 14001 iso 18001 İso 22000:2005 marka patent yatırım teşvik belgesi ve web tasarım konularında profesyonel hizmet sağlamaktadır.
T E K NO F R E S H Yepyeni Teknoloji
Firmamız kalorifer kazanı boyler eşanjör su ve yakıt tankı iamalat servis ve montajı ile iştigal etmektedir. TSE CE ve iso 9001:2000 belgelidir.
Uzman Estetik Cerrah ve ekibi ile güvenli estetik cerrahi, uluslararası deneyim. Ankara dışından gelen konuklara karşılama ve konaklama hizmetleri veriliyor.
Her türlü promosyon ürünleri, iş ve güvenlik elbiseleri, bayrak, sadece bizim ithal ederek satışa sunduğumuz ürünler. Türkiyenin her yerine sipariş gönderilir.
Kayan yazı, metin panosu ve özel elektronik tasarım projelerinde yeni adresiniz
Firmamız ankarda her dilde uzman kadrosuyla tercüme hizmetleri vermektedir.
Ankara Reklam A.Ş. olarak Sektöre girdiğimiz günden beri müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Son Teknolojik makinelerimiz ile kaliteli hizmeti kaliteli fiyatlar ile müşterilerimize en iyi şekilde sunuyoruz.
ISO 9001-2000, ISO 22000-HACCP, ISO 14001, OHSAS 18001,ISO 27001-BGYS, ISO 13485, SA 8000, TSE HYB, GHP, GMP, GLP....
Duş ve küvet kabinleri, duşakabin, hilton banyo dolabı , alüminyum menfez
Kare + İÇ MİMARLIK-TASARIM-UYGULAMA mekanların yaşam kalitesini ve verimliliğini artırarak müşterilerine çağdaş,ekonomik,fonksiyonel ve estetik mekanlar tasarlamak amacı ile müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanmak ilkesinden yola çıkarak bu mesleğin eğitimini almış kişiler tarafından kurulmuştur.
Firmamız Halen Ostimde; Kabin üretiminde ISO 9001-2000 kalite güvence sistemine sahip olan kuruluşumuz buna bilgi, beceri ve tecrübesini de ekleyerek lider kuruluş olma yolunda ilerlemektedir...
Linux ve Windows Hosting Servisi, Mail Hosting, Arama Motorlarına Kayıt, Google Sponsor Bağlantı kaydı.
Firmamız fiziki ve elektronik güvenlik hizmetleri sunmaktadır.
Öğretim yılı süresince çocuklarınıza deneyimli sınıf öğretmenleri gözetiminde etüt hizmeti, yaz tatilinde ise tam gün olarak eğlenme, dinlenme, gezme, yüzme, jimnastik, müzik, resim, bilgisayar ve drama çalışmaları gibi hizmetler veriyor.
Basınçlı kaplar sistemi ile ve diğer kalorifer kazanları, buhar kazanları, boyler, yakıt tankları konularında hizmet vermekteyiz.
Elektrik tesisat boruları ve ek parçalaro , halogen free , PE , PVC borular , kangal , spiral , koruge , rijit kablo muhafaza boruları, anahtar kasalar buatlar emt çelik düz borular , çelik spiral borular
Günlük,uzun dönem,lüks araç kiralama ve transfer hizmetleri vermekteyiz.Tel:00-90-312-467 3 777