Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Ankara İle İlgili Firmalar

Firmamız kalorifer kazanı boyler eşanjör su ve yakıt tankı iamalat servis ve montajı ile iştigal etmektedir. TSE CE ve iso 9001:2000 belgelidir.
Plastik kart üretimi, kart üretim sistemleri, kart sarf malzemeleri üretim ve satışı.
Kare + İÇ MİMARLIK-TASARIM-UYGULAMA mekanların yaşam kalitesini ve verimliliğini artırarak müşterilerine çağdaş,ekonomik,fonksiyonel ve estetik mekanlar tasarlamak amacı ile müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanmak ilkesinden yola çıkarak bu mesleğin eğitimini almış kişiler tarafından kurulmuştur.
Günlük,uzun dönem,lüks araç kiralama ve transfer hizmetleri vermekteyiz.Tel:00-90-312-467 3 777
1996 dan beri toplu yemek hizmeti vermekteyiz.
2006 yılında Ankara merkezli olarak kurulan firmamız, otomatik - manuel sulama sistemleri ve çevre düzenleme hizmetleri konularında kullanıcılara hizmet vermektedir.
Firmamız Ankara'da oto kiralama sektöründe faaliyet göstermektedir.
ISO 9001:2000, ISO 22000( HACCP), ISO 14001, OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve Güvenliği, Araç Tip onay belgelendirme ve danışmanlık hizmetleri, Dış Ticaret, pazar araştırma ve Tercümanlık hizmetleri
Firmamız karoser, damper ve treyler imalatında sektörde önde gelen firmalardandır.
Çadır tente branda imalatı yapıyoruz...
mutfak banyo vestiyer raylı dolap ve dekarasyon imalatı ve satışı
www.websihirbaz.com'a gidin, beğendiğiniz tasarımı seçin, satın alın, 10 dakika sonra web siteniz hazır
1992 yılında kurulan firmamız 1993 yılında beri tek temsilciliğini yapmaktadır.
CCTV Kamera ve Yangın Alarm Sistemleri Satış ve Montajı
Depolama, Gumrukleme, Nakliyat, Paketleme, Sigorta, Sanat eserleri tasimasi
Boya / Badana - Kartonpiyer- Alçıpan asma tavan- Alçıpan bölme duvar- Ahşap / PVC pencere kapı sistemleri - Amerikan panel kapı - Fayans - Seramik - Mermer - Zemin kaplamaları (ahşap, laminant, pvc ,karo vs.) - Merdiven ve korkuluk sistemleri - Sauna ve Şömine
Dünya standartlarında eşit (uygun) düz offset makine parkına sahip olan Renk, baskı hazırlık, baskı ve baskı sonrasını kapsayan geniş bir üretim gamında deneyimli personeli ile hizmet vermektedir.
En son dijital resimleme yöntemleri ve tasarım desenlerinin kullanıldığı, kullanıcıların ve site ziyaretçilerinin zevklerine göre dizayn edilen, kurumsal kimliğinizi ve marka imajını birebir yansıtan, kaliteli tasarımlara ihtiyacınız varsa görüşelim.