Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Egitim Kurumlari İle İlgili Firmalar

Afrocubanos dance club latin salsa, cha cha, merenque dans eğitimi almak isteyenleri bekliyoruz.
Aktif Eğitim Merkezi Bursa'da Yabancı Dil ve Bilgisayar Eğitimleri vermekte olan MEB onaylı bir eğitim kurumudur.
Bursa'da bireysel ve kurumsal gelişim konusunda faaliyet gösteren eğitim ve danışmanlık şirketi
Kadıköy Görsel Sürücü Kursu, Online sınav, online test ve online dersler Kadıköy görsel sürücü kursu.görsel sürücü kursu Kadıköy de.
Bogazici Universitesi Mezunu Uzman Cevirmenlerden Hesapli ve Kusursuz Ceviri. Ingilizce, Osmanlica, Almanca, Fransizca, Ispanyolca, Italyanca ve Rusca.
Uygun koşullarda ehliyet.12 ay taksit
Firmamız kırtasiye, kitap, hediyelik eşya ve oyuncak sektöründe toptan dağıtım yapan bir firmadır. mopak, timaş, faber, çınar, pensan vb gibi sektörün önde gelen isimlerinin bayisiyiz.
A2 B E H SINIFI EHLİYET ALMA İMKANI BAĞDAT CD.VE AKAN TRAFİKTE ÖZEL DİREKSİYON DERSİ VERİLİR.
Prontoitalia eğitim İtalya'da Eğitim ve İtalyanca İspanyolca çince Dil Merkezi
15 yıllık deneyimli kadrosuyla ödül sürücü kursu 625.sayılı özel öğretim kurumları genel müdürlüğüne bağlı olarak eğitim faaliyetini yürütmektedir.
MEB Bakanlığı Onaylı İnsan Kaynakları Yönetimi, Halkla İlişkiler, Reklamcılık ve Dış Ticaret Yönetimi Sertifika ve Diploma Programları, İngilizce,Rusça,İspanyolca,Çince Yabancı Dil Eğitimleri veren PLUS AKADEMİ eğitim ve kariyerlerini yurtdışı programları ile geliştirmek isteyen herkese uzman kadrosu ile danışmanlık vermektedir.
Konularında uzman kadrosu ve yılların verdiği deneyimle kursiyerlerimizi sürücü belgesi sahibi yapıyoruz. Kursiyerlerimizin sınava daha iyi hazırlanmaları amacıyla web sistemi oluşturulmuştur. Web sistemimiz, kursiyerlerimizin verilen derslerde öğrendikleri bilgileri tekrar edebilecekleri online ders bölümü, sağlayan servisler de dahil olmak üzere pek çok bölümden oluşmaktadır.
Yurt dışında eğitim konusunda 1991 günümüze hizmet veriyoruz. Ülke ülke eğitim olanakları, dil okulları, üniversite, Sertifika Diploma Programları, Makaleler, Öğrenci izlenimleri, Burs olanakları, karşılaştırmalı fiyatlar, kurs bilgileri, haritalar, konaklama, ülke bilgileri, faydalı bilgiler, vize işlemleri ve yurtdışı eğitimle ilgili hemen her konu
Türkiye'de elektronik dış ticareti, e-ticaret uygulamaları ve yönetim programları ile birleştirerek online ticaret profesyoneli yetiştiren ilk ve tek kurumuz.
Hertürlü şirket içi eğitimler, ulaştırma lojistik sektörü ile ilgili eğitimler vermekteyiz.
Aydında yılların tecrübesi ile bilgisayar, ingilizce, açık öğretim, kpss ve kişisel gelişim kursları vermekteyiz. Sektörümüzde Aydının en iyisi olmak ve hep öyle kalmak en büyük idealimizdir. Bunun için maskotumuz karınca gibi gece gündüz çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Kurumsal yabancı dil eğitimi agırlıklı, yabancı dillerle alakalı tüm calısmalarmızla, profesyonel ve tecrübeli bır kadro ile hizmetinizdeyiz..
Teknik resim çizimi, 3 boyutlu çizim, ihtiyaca göre makine tasarımı ve teknik resim eğitimi.