Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Istanbul İle İlgili Firmalar

Ultrasonografi, renkli dopler, mammography, ekg, röntgen teknik servis, satis ve yedek parça gibi hizmetler sunmaktayız.
Ev mobilya takımlarında inanamayacagınız fiyatlar. Sürekli kampanyalar
Mtn prefabrik olarak villalar, tek katlı evler, şantiye binaları, depo-hangar binaları ve konteyner imalatıyla hizmetinizdeyiz.
Firmamız tüm ticari işletmeler için gerekli olan tüm temizlik hizmetlerini sunmaktadır.
Levent reklam, her türlü seri ilan ve reklam ihtiyaçlarınızı dinamik ekibiyle karşılıyor.
Firmamız yazılım, donanım ve İnternet hizmetleri vermektedir.
İmpaş ambalaj oluklu mukavva koli ofset baskılı kutu pizza kutusu üretimi yapmaktadır
Firmamız doğalgaz güvenlik sektöründe gaz alarm cihazları, selenoid vanalar, deprem cihazları, ex proof gaz alarm cihazlarının üretim ve satış pazarlamasını yapmakta olup, tüm ürün guruplarımız tse, ce, ISO 9001:2000 kalite sisteminde piyasaya sunulmaktadır.
Paslanmaz radiator sistemleri imalat ve satışını yapmaktayız.
1.sınıf yetkili tesisat taahhüt aydınlatma kompanzasyon
Matbaacılık çok geniş bir daldır ve baskı sırasında yapılan tercihler maliyeti çok etkiler. Biz Nokta Matbaa olarak tecrübelerimizle maliyeti minimuma indirecek kararlar alır, müşterilerimizi memnun etmek için çalışırız. Baskı sırasında işi takip ederek kaliteli baskıyı yakalamak için uğraşırız.
Deniz inşaatları, dalgıçlık, boru hatları, petrol terminalleri, mühendislik, müşavirlik hizmetleri, sualtı kesim-kaynak işleri klass adına sörvey hizmetleri, sualtı ndt saç kalınlık ölçümleri, fotoğraf ve cctv video çekimleri, gemi kurtarma, batimetri ölçüm ve haritalandırma hizmetleri.
Serigrafi baski teknigi ile opak seffaf etiket, pvc, polyester, polikarbon malzemelerden arkasi yapiskanli,yapiskansiz etiketler,damla etiketler,promosyon ürünleri
Telefon santrali, satış,mıntaj,teknik destek
Her türlü elektronik ürünü garantili olarak satın alabileceğiniz bi site.
Süleymanoğlu elektrik olarak günümüzün aydınlatma ve güvenlik sistemlerinde en son teknoloji ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.
2003 yılından bu yana faaliyette olan firmamız 2006 yılında "plasmeta tic. ve san. ltd. şti." olarak faaliyete devam etmektedir. Şirketimizin amacı plastik, metal ve mamullerini müşterilerine zamanında ve istenilen kalitede temin etmek ve ulaşımını sağlamaktır.
Öztaş Ambalaj, Oluklu Mukavva Koli imal eden, ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Firmamızda daima hazır ebatlar bulunmaktadır.