Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Istanbul İle İlgili Firmalar

Goldstore - Türkiyenin Mücevher & Saat mağazası vade farksız 8 taksit imkanı
Firmamız özellikle Marmara, Bursa Bej, Gölpazarı, Bilecik Beji, Traverten üretimi yoğun olmak üzere her cins mermeri işlemektedir. Üretimimiz ham plaka ve ebatlı kesim olarak yapılmaktadır. Plaka satışı yanı sıra son yıllarda inşaat montajı, tezgah ve merdiven olmak üzere her türlü alanda uygulamalarımız mevcuttur.
Firmamız tabiat ve doğa severlere sonbahar ve kış aylarında bahçe ve çiçek sevgilerini yaşatmak için %100 Türk malı hafif, kendinden renkli, boya ve bakım gerektirmeyen su ve izalasyon sağlayan, antikorozif, paslanmaz ve çürümeyen, elektriği iletmeyen kompozit profil borudan imal edilen hobi seraları, bitki ve çiçek masaları imalatı yapmaktadır.
Firmamız beyaz eşya ve klima yetkili servisidir.
Firmamız , Elektrik - Elektronik ve Güvenlik Sistemleri Konusunda Proje , Uygulama ve Danışmanlık Hizmetleri veren bir kuruluştur.
FUMASAN Makina Hastanesi plastik enjeksiyon makina ve kalıp sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübesiyle plastik ve kalıp imalatı yapan müşterilerine hizmet vermektedir
Laminat parke, pvc yer kaplamaları, duvardan duvara halılar, mikro jaluzi, stor ve dikey perdeler uygulama ve satışını yapmaktayız.
İçinde bulunduğumuz çağda, bilginin öneminin giderek arttığı ve teknolojinin kaçınılmaz ilerlemesini öne çıkaran yeni bir dönemin başladığı herkesçe kabuul edilen bir gerçektir.
Evlilik öncesi ve sonrası adresler rehberi olarak hizmet vermekteyiz.
GYM, Telekom ve Network ürünleri üreticisi Fibridge'nin Türkiye temsilcisi ve distribütörüdür.
İnşaat sektörünün kalbi bu sitede atıyor.
JET Bilgisayar & Kontrol Sistemleri İstanbul - Tuzla'da 2000 yılından bu yana aşağıdaki konularda faaliyet göstermektedir. KURUMSAL BAKIM ANLAŞMALARI, GOOGLE Sponsor bağlantıları, Arama motorları optimizasyonları, Web tasarım hizmetleri, E-ticaret uygulamaları, satış ve desteği Google Adword Qualified Company Tuzla Temsilciliği Bay-t Yazı
Marka tescili ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.
Ultrasonografi, renkli dopler, mammography, ekg, röntgen teknik servis, satis ve yedek parça gibi hizmetler sunmaktayız.
Ev mobilya takımlarında inanamayacagınız fiyatlar. Sürekli kampanyalar
Mtn prefabrik olarak villalar, tek katlı evler, şantiye binaları, depo-hangar binaları ve konteyner imalatıyla hizmetinizdeyiz.
Yurtiçi ve yurtdışına çiçek gönderilir
Notebook servis, onarım ve yedek parça hizmetleri vermekteyiz.