Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Istanbul İle İlgili Firmalar

1960'tan beri kauçuk işinde olan firmamız sıcak kompresli kayış kaplama, soğuk kayış kaplama, tavuk yolma lastikleri, kauçuk conta ve teknik endüstriyel kauçuk malzemeleri üretmektedir. Daha fazla detay için bizimle e-mail yoluyla ya da telefon ile irtibata geçebilirsiniz.
Eberspaecher motordan bağımsız araç ısıtma sistemleri Türkiye mümesili olup, tır, otobüs, minibüs, otomobil, yat, tekne, karavan ısıtma sistmleri için başvuracağınız ilk adrestir.
**KONFEKSİYON VE NAKIŞ MAKİNA YEDEK PARÇALARI AKSESUARLARI TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞI **METO ETİKETİ VE KONTROL ETİKET İMALATI
Proje bazlı üretimler yapan entegre bir tesise sahibiz tamamen kendi ocaklarımızdan çıkardıgımız dogal taşları yine kendi fabrikalarımızda işleyip arz ediyoruz.
Tüv teknik kontrol ve belgelendirme RWTÜV'ün katılımı ile olusan yeni TÜV NORD Grubu'nun, 1994 yılından bu yana Türkiye'de faaliyet gösteren, belgelendirme yetkisine sahip kurulusudur.
Firmamız 2006 Yılında Kurulmuş Olup Sac,Boru,Profil,Çelik Çeşitleri Ve CnC Plazma kesimle Siz Degerli Müşterilerine Hizmet Vermeye Devam Ediyor.Tecrübeli Elemanlarımız Ve Servis Araçlarımızla Hizmetinizdeyiz.
MİKADO Medikal, insan sağlığı ve medikal alanın hassasiyetinin bilinciyle bugüne kadar gösterdiği özenli çalışmasını, gelecekte de sürdürmeye devam edecektir.
Firmamız Marka tescili,Faydalı Model, Endüstriyel Tasarım, Patent, Barkod, ISO, TSE, CE vb.. hakların danışmanlığını yapmaktadır.
Firmamız çakmak hediyelik eşya eşantiyon ve promosyon ürünleri ile hizmetinizdedir.
Elektrik-Elektronik,Beyaz Eşya,otomotiv,klima-kombi, aydınlatma sektörlerine kablo grupları yapmaktayız.
A.nuh otomotiv 1977 yılından beri otomotiv sektöründe faaliyet göstermektedir. Şirket bünyesinde oto bakım ve onarım servisi elektronik katlı otopark sistemi ve yedek parça ithalat ihracat konuları ile faaliyet göstermektedir.
Ajanda, takvim ve organizer de üretiminde Türkiye'nin lider firmasıyız.
Takım Elbise İmalatı
1975 yılında kurulan çelik kontrüksiyon uygulamalarında tasarım ve anahtar teslimi projeler üreten bir firmadır.
Firmamız 2003 den bu yana medikal sektörde en iyi olmayı hedeflemiş yavaş yavaşta isteklerine kavuşmuş bir firmadır müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle çalışmakta siz müşterilerimize mahçup olmamaktayız.
İstanbul'da yerleşik kimyevi madde ithalatçısı olan ve yurtiçi satışlarını dökme ve fıçılı olarak yapan firmamızda trikloretilen, perkloretilen, metilenklorit, çeşitli alkoller, glikoller, asetatlar ve tinerler bulunmaktadir.
Oto dizayn yapan firmamız vip tasarımlar okul taşıtı turizm paket araçlar ve vip araçlar dizayn etmektedir.
Psikoteknik merkezimiz müşteri odaklı bilimsel kriterlere uygun olarak psikoteknik değerlendirme, psikiatri muayenesi ve sürücü davranış analiziyle sizlere hizmet vermektedir.