Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Istanbul İle İlgili Firmalar

Firmamız 1986 yılında gümrükleme firması olarak kurulmus olup 2000 yılından itibarende kara, kava ve deniz nakliye servisinide kurmustur.
Modern sınıflarda 0212. 291 72 02 muhasebe kursu,autocad kursu, bilgisayar kursu,3d max kursu,asp kursları
10yılı aşkın bir süeredir siz değerli muşterilerimize sınırsız hizmet ve kaliteyi bi arada sunmayı hedefleyen firmamız genişleyen filosuyla oto kiralama sektorunde emın adımlarla ilerlemektedir..
Firmamız telsiz satış kiralama teknik servisi, el ve kapı dedektoru satıs ve kiralaması yapmaktadır.
İngilizce akademik ve bilimsel çevirilerde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Ücretsiz deneme çevirileri, editör kontrolünden geçen 100% garantili akademik tercümeler, yayınlarınızın gizliliği esasına dayanan kesintisiz hizmet.
Firmamız akışkanların debisini, seviyesini, basıncını,sıcaklığını ölçen izleyen ve kontrol eden sistemler imal ve ithal edip,satış ve pazarlamasını yapmaktadır.
Evlilik öncesi ve sonrası adresler rehberi olarak hizmet vermekteyiz.
FUMASAN Makina Hastanesi plastik enjeksiyon makina ve kalıp sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübesiyle plastik ve kalıp imalatı yapan müşterilerine hizmet vermektedir
İçinde bulunduğumuz çağda, bilginin öneminin giderek arttığı ve teknolojinin kaçınılmaz ilerlemesini öne çıkaran yeni bir dönemin başladığı herkesçe kabuul edilen bir gerçektir.
Bafa Yağ Sanayi, 1950'lerde Tariş tarafından kurulmuş olan tesisinde, Milas, Muğla ve Aydın bölgesi zeytinlerinden zeytinyağı üretmektedir. 1996'da bütünüyle modernleştirilen yağ üretim tesisinde, zeytin el değmeden zeytinyağına dönüşür. Üretilen zeytinyağı tümüyle natürel ve sızma zeytinyağıdır
Firmamız 33 yılı aşkın süredir eyüp modesa da faaliyet göstermektedir.
Firmamız elektrostatik toz boya tesisleri ve yaş boya tesisleri üretmektedir.
Firmamız tekstil sektöründe faliyet göstermektedir.
Pdks proğramları parmak izli sistemler pesonel takip cihazları güvenlik kontrol saatleri konularında faliyet göstermekteyiz.
Ekonomik kaliteli temizlik çözümlerini, ev ofis ve tüm mekanlara uyguluyoruz.
1995 yılından beri gea ecoflex plakaları ile plakalı eşanjör üretiyoruz.
Kasım 2001 de kuruldu. Kurucusu Bülent GÜZELKAN, Uzun yıllar mankenlik ve modellik yapan, moda sektöründe değişik ürün dallarında tasarımcı olarak çalışan Bülent GÜZELKAN beslenme alışkanlığını dostlarıyla paylaşmak, onlarla birlikte buluşma noktası yaratmak amacıyla çıktığı yolculuğunu, 2005 yılı sonunda Time Out Dergisinin düzenlediği, V. Time
Sektöründe deneyimli ekibimizle alanıızda kaliteli bir hizmet vermekteyiz.