Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Istanbul İle İlgili Firmalar

Hizmete başladığımız günden itibaren lezzet dünyasında, mükemmeliyet cizgisinden, ödün vermeden çalışmaktayız.
Notebook servis, onarım ve yedek parça hizmetleri vermekteyiz.
JET Bilgisayar & Kontrol Sistemleri İstanbul - Tuzla'da 2000 yılından bu yana aşağıdaki konularda faaliyet göstermektedir. KURUMSAL BAKIM ANLAŞMALARI, GOOGLE Sponsor bağlantıları, Arama motorları optimizasyonları, Web tasarım hizmetleri, E-ticaret uygulamaları, satış ve desteği Google Adword Qualified Company Tuzla Temsilciliği Bay-t Yazı
Firmamız; boya, plastik, kauçuk, kağıt, seramik, beyaz eşya gibi ürünlerde, beyazlık ve opaklık sağlamak amacıyla yaygın bir şekilde kullanılmakta olan titandioksit çeşitlerini, standart kalite ve hizmet sürekliliği ile sanayicilere sunmaktadır.
Askılı evrak ve film dosyasında tek adres.Ofis ve arşivlerde kullanılan döner klasör dolaplarında lider marka.
İnşaat sektörünün kalbi bu sitede atıyor.
Firmamiz SERCONS 1996 yilinda merkez olarak Moskova'da ve 2000 yılında şube olarak İstanbul'da faaliyetlerini başlatmiştir.Ayrica genişleme politikamiz dahilinde 2 ay önce New York'ta ve şu anda kuruluş aşamasinda olan Almanya Köln'de şubelerimiz vardir.
Spor ekipmanları imalatı basketbol potaları, spor malzemeleri konularında faliyet gösteriyoruz.
Puls elektronik olarak ağırlık ve gerginlik kontrolü sistemlerine hitaben başta plastik, matbaa ve tekstil sektörlerine hizmet vermekteyiz.
Firmamız kolonya ve açık parfüm üretmekte olup toptan ve perakende olarak satış yapmaktadır.Sitemizden sipariş verebilirsiniz.
İç dekorasyonda boya, izolasyon, çelik kapı, iç kapı, sıva, şap, fayans, masif parke, laminant parke konularında hizmetinizdeyiz.
Firmamız, kauçuk piyasasının her türlü lastik ve kauçuk ihtiyacı için üretim yapan bir imalat firmasıdır.
Yazılım Çözüm Merkezi, Eta Ana Bayii, Elektron,k Ticaret, Neticaret :)
Serigrafi baski teknigi ile opak seffaf etiket, pvc, polyester, polikarbon malzemelerden arkasi yapiskanli,yapiskansiz etiketler,damla etiketler,promosyon ürünleri
Firmamız paslanmaz sac, boru, çubuk, lama, profil, fittings, köşebent, altıköşe ithalatı ve toptan perakende satışı yapmaktadır.
Firmamız bilgisayar sektöründe faliyet göstermektedir.
Her türlü elektronik ürünü garantili olarak satın alabileceğiniz bi site.
Firmamız küpeşte bayrak direği ve paslanmaz dekorasyon malzemeleri imalatı yapmaktadır.