Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Istanbul İle İlgili Firmalar

İngilizce akademik ve bilimsel çevirilerde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Ücretsiz deneme çevirileri, editör kontrolünden geçen 100% garantili akademik tercümeler, yayınlarınızın gizliliği esasına dayanan kesintisiz hizmet.
10yılı aşkın bir süeredir siz değerli muşterilerimize sınırsız hizmet ve kaliteyi bi arada sunmayı hedefleyen firmamız genişleyen filosuyla oto kiralama sektorunde emın adımlarla ilerlemektedir..
Firmamız 1986 yılında gümrükleme firması olarak kurulmus olup 2000 yılından itibarende kara, kava ve deniz nakliye servisinide kurmustur.
Modern sınıflarda 0212. 291 72 02 muhasebe kursu,autocad kursu, bilgisayar kursu,3d max kursu,asp kursları
Sektörün tercih ettiği ISO standartlarına uygun,Klas tip onaylı malzemeler ile yeni inşaa ve tamir gemilerinin izolasyon,havalandırma,klima,panel ve zemin döşeme işlerinizin, uzman kadromuzla solas, marpol ve klas kurallarına uygun olarak en kısa sürede teslimi..
Laminat parke, pvc yer kaplamaları, duvardan duvara halılar, mikro jaluzi, stor ve dikey perdeler uygulama ve satışını yapmaktayız.
Firmamız döşemelik suni deri ve tekstil branşlarında koltuk, ofis, sandalye,otomotiv,yat tekne döşeme sektörlerine suni deri tedarikçisi olarak faaliyet göstermektedir
Firmamız 2004 yılından beri faaliyette olup, saksı ve bahçe aksesuar grubu ithal etmektedir.
Firmamız elektrostatik toz boya tesisleri ve yaş boya tesisleri üretmektedir.
Firmamız 33 yılı aşkın süredir eyüp modesa da faaliyet göstermektedir.
İçinde bulunduğumuz çağda, bilginin öneminin giderek arttığı ve teknolojinin kaçınılmaz ilerlemesini öne çıkaran yeni bir dönemin başladığı herkesçe kabuul edilen bir gerçektir.
Mtn prefabrik olarak villalar, tek katlı evler, şantiye binaları, depo-hangar binaları ve konteyner imalatıyla hizmetinizdeyiz.
Firmamız saç ve metrik vida üçken vida.klavuz diş vida hilo plastik diş inox ve her türlü vida imalatı yapmaktadır
Firmamız hasta karyolası, hasta yatakları, sakat arabası, doğum masası, etejer, sedye, muayene masaları, dr. dolapları, masaj masaları, cilt bakım koltukları imalatı ve pazarlaması yapmaktadır.
Bilgisayar ve Akademik Kursları
Firmamız reklam tanıtım ve matbaa işleri yapmaktadır.
Firmamız; boya, plastik, kauçuk, kağıt, seramik, beyaz eşya gibi ürünlerde, beyazlık ve opaklık sağlamak amacıyla yaygın bir şekilde kullanılmakta olan titandioksit çeşitlerini, standart kalite ve hizmet sürekliliği ile sanayicilere sunmaktadır.
1999 yılından itibaren faaliyet gösterdiği ısıtma ve soğutma sistemleri, doğalgaz tesisat ve mühendislik hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren firmamız kazandığı deneyim, bilgi birikimi ve profesyonel hizmet anlayışı ile sizin için en uygun seçim olmak prensibiyle çalışmalarına devam etmektedir.