Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Istanbul İle İlgili Firmalar

Her türlü elektronik ürünü garantili olarak satın alabileceğiniz bi site.
10yılı aşkın bir süeredir siz değerli muşterilerimize sınırsız hizmet ve kaliteyi bi arada sunmayı hedefleyen firmamız genişleyen filosuyla oto kiralama sektorunde emın adımlarla ilerlemektedir..
Serigrafi baski teknigi ile opak seffaf etiket, pvc, polyester, polikarbon malzemelerden arkasi yapiskanli,yapiskansiz etiketler,damla etiketler,promosyon ürünleri
Telefon santrali, satış,mıntaj,teknik destek
Firmamız yazılım, donanım ve İnternet hizmetleri vermektedir.
Firmamızda mefruşat ve perdelik tüllerin size sunduğu her şeyi bulabilirsiniz.
Saydam kırtasiye ve bilgisayar sarf malzemeleri
Firmamız şişecam bayisi olarak ısıcam markası altında üretim yapmaktadır.
Firmamız sedye, ilkyardım, şişme atel, ortez protez, korseler, zayıflama korsesi, fizik tedavi, engelli malzemeleri imalatlarımızla yanınızdadır.
300 mt kare imalat alanımız 75 mt kare teşhir yerimiz 23 sene lik bilgi birikimizlen bizi ilgilendiren işlerden müşderilerimizi memnun etmekdeyiz
Personel ve Okul Servis Taşımacılığında Tecrübeli ve Güvenilir Efip ve Ekipman ile Hizmetinizdeyiz...
Açılış tanıtım fuar host hostes broşür dağıtımı animasyon kostüm karakterler ses sistemi hizmetleri vermekteyiz.
Kaucuk kesim ve dizim kalıpları imalatını yapmaktayız.. uygun fiyat ve kaliteli malzeme kullanıyoruz.
Pak kimya 2000 senesinden beri metal ve özel kimyasallar pazarlayan bir firmadır.Hedefleri her zaman büyük olmuştur servis ve takip sorunları gidermek en büyük sloganıdır.
Firmamız pleksiglas vb malzemelerin toptan satışını yapmaktadır.
2003 yılında Hoby & Art dergisi ile yayıncılık hayatına başlayan reform yayıncılık,doğru içerik ve dogru strateji ile kazandığı tecrübeyi doğru çizgide kullanarak kısa sürede büyümüştür. Reform özellikle amblem, logo, kurumsal kimlik, ambalaj tasarımı, baskılı malzemeler, web tasarımı, web uygulamaları, fuar tanıtım hizmetleri,organizasyon ve fotoğraf çekimi konusunda ihtisaslaşmayı başarmıştır.
Acentamız yurt dışı ve yurt içi turlar ve kültür turları otel satışlarını yapıyor.herkesin bütcesine göre turlarımız vardır.Yurt dışına bir kişi ilee tur yapılıyor.
Bilgisayar ve Her türlü Donanımı, Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri Bakım Onarımı, Alarm Sistemleri, Güvenlik Kamera Sistemleri Malzeme Satış, Montaj, Kurulum, Eğitim.