Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Istanbul İle İlgili Firmalar

İnşaat sektörünün kalbi bu sitede atıyor.
Imalattan Tüketiciye Her Nevi Civata Somun, Pul, Vida, Dubel, Saplama, Kopilya ve Ozel Imalat
Firmamız tabiat ve doğa severlere sonbahar ve kış aylarında bahçe ve çiçek sevgilerini yaşatmak için %100 Türk malı hafif, kendinden renkli, boya ve bakım gerektirmeyen su ve izalasyon sağlayan, antikorozif, paslanmaz ve çürümeyen, elektriği iletmeyen kompozit profil borudan imal edilen hobi seraları, bitki ve çiçek masaları imalatı yapmaktadır.
Firmamız beyaz eşya ve klima yetkili servisidir.
10yılı aşkın bir süeredir siz değerli muşterilerimize sınırsız hizmet ve kaliteyi bi arada sunmayı hedefleyen firmamız genişleyen filosuyla oto kiralama sektorunde emın adımlarla ilerlemektedir..
Firmamız 33 yılı aşkın süredir eyüp modesa da faaliyet göstermektedir.
Gazi Soğutma Sanayii 1981 yılında kurulmuştur. Endüstriyel soğutma sistemleri ve klima sistemleri sektöründe imalat,taahhüt işleri yaparak bilgi birikimini oluşturmuştur. Kurulduğu tarihten itibaren soğutma ihtiyacının olduğu sanayii sektörlerine hizmet vermektedir.
Firmamız ülkemizin ihtiyaç duyduğu cep telefonu tamir teknisyeni ihtiyacını kapatmaya talip olmuştur.
fimamız elektronik servis ve medikal cihazlar ile ilgili hizmet vermektedir
27 yıllık kiralamada tek adres hara otomotiv audiler passatlar dizel araçlar cazip fiyatlarla suadiyede.
Firmamız AYDINTAŞ A.Ş. 1987 yılında kuruldu. Kurulduğu yıldan bu yana AR-GE'ye çok önem verdi. Bazı ürünlerin Türkiye'de ilk, bazılarınında hala tek üreticisiyiz.
Firmamız Konfeksiyon Ütü Makinaları, Triko Ütü Makinaları, Elektro Manyetik Ve Havalı Çakma Makinaları İmalat-Satış Ve Satış Sonrası Servis Bakım Tamir Hizmetleri Vermektedir.
Doktorları detaylı olarak Tanıtan Doktor ve Sağlık Sitesi. Doktorlar bu siteye kayıt olarak tanıtımlarını yaparlar, hastalar da çok detaylı olarak doktor bilgilerine bu siteden ulaşabilirler. Doktorların detaylı olarak tanıtıldığı en kapsamlı Doktor Sitesi. Doktorlar branşlara göre aranabilir, doktorlar resimli olarak kayıt yapılır, doktor adresleri haritada görülebilir.
Kuruluşumuz, geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosuyla, şehiriçi ve şehirlerarası ev - işyeri nakliyatını, depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi,taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir biçimde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır
Firmamız 15 yıldır forklift tamir servis yedekparça lastik ile transpalet satış ve sonrası servisi konusunda siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.
Web hizmetleri, E-Ticaret Çözümleri, İçerik Yönetimi Sistemleri, Web Tasarımı, Logo Ticari Paketleri, Anti-Virüs Yazılımları
FİRMAMIZ SANKO HOLDİNG KLAS KOLİ BANTLARI İSTANBUL BÖLGE BAYİLİĞİ YANINDA,FİX TAPE VE FİX STRECH ADI ALTINDA KOLİ BANTI VE STRECH FİLM İMALATI VARDIR. İSTENEN HER EBATTA STOKLARIMIZ MEVCUTTUR. İSTANBUL İÇİ SEVKİYATLAR FİRMAMIZA AİTTİR...
Promosyon malzemeleri ve hediyelik eşya tasarımı, imalatı, ithalatı, ihracatı yapmaktayız.