Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Istanbul İle İlgili Firmalar

Su, ısı ve ses izolayonu malzemelerinin toptan satışı ve dağıtımı&Çatı Kaplama sitemleri onduline isoline atermit alanında faaliyet gösteriyor.Adres: Tersane Caddesi No:24/A Karaköy/İSTANBUL
Psikoteknik merkezimiz müşteri odaklı bilimsel kriterlere uygun olarak psikoteknik değerlendirme, psikiatri muayenesi ve sürücü davranış analiziyle sizlere hizmet vermektedir.
Firmamız makine imalatı ve her türlü plastik bakalit kesme sıvama kalıpları imal etmektedir.
Endüstriyel kilit menteşe ve aks imalatı yapan firmamız iç pazarda olduğu gibi dış pazardada 20 ye yakın ülkeye ihraacat yapmaktadır.
Firmamız 2003 den bu yana medikal sektörde en iyi olmayı hedeflemiş yavaş yavaşta isteklerine kavuşmuş bir firmadır müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle çalışmakta siz müşterilerimize mahçup olmamaktayız.
Oto dizayn yapan firmamız vip tasarımlar okul taşıtı turizm paket araçlar ve vip araçlar dizayn etmektedir.
İstanbul'da yerleşik kimyevi madde ithalatçısı olan ve yurtiçi satışlarını dökme ve fıçılı olarak yapan firmamızda trikloretilen, perkloretilen, metilenklorit, çeşitli alkoller, glikoller, asetatlar ve tinerler bulunmaktadir.
Üstün ve kusursuz hizmetin yüksek standartlarda, modern alet ve ekipman ile mümkün olduğunu bilen RENAULT MASLAK, Yüksek araç kapasitesi ile müşterilerine kaliteli, hızlı ve kusursuz hizmet vermektedir.
Memnuniyetin gerçekleşmesi için kalite, ekonomik üretim, uygun ve çabuk teslim politikasını biliyor ve müşterlerimizin, yani sizlerin, seçme özgürlüğünüz ile koordineli çalışıyoruz.
Uluslararası Karayolu taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Özmal araç ( TIR )filosuna sahip bulunan deneyimli firmamız özellikle ORTA DOĞU ülkelerine ( Suriye-Ürdün-Arabistan-Iran-Lübnan-Katar-Kuweyt-Yemen -Dubai ) sevkiyat yapmaktadır.
Firmamız şömine, barbekü, taş kaplama, kat söveleri, bahçe taş dekorasyonu ve her türlü doğal taş iç ve dış dekorasyon işleri yapmaktadır.
MİRA DEKOR; ev, ofis, hastane ve oteller başta olmak üzere iç mekanların duvarlarını, DUVAR KAĞIDI malzemeleriyle tanıştırmak için yola çıkmıştır.
Firmamız stor perde konusunda faliyet göstermektedir.
Taban saclı, örtü saclı, modüler, monoblok, sac kapılı, cam kapılı olarak 250A'den 4000A'e kadar imal edilen panolarımız; geniş kullanılabilir iç alana, hızlı ve kolay montaj özelliğine sahip DKP, galvaniz sac ve paslanmaz olarak CNC makinelerde üretilmektedir.
1.sınıf yetkili tesisat taahhüt aydınlatma kompanzasyon
Paslanmaz radiator sistemleri imalat ve satışını yapmaktayız.
Hizmete başladığımız günden itibaren lezzet dünyasında, mükemmeliyet cizgisinden, ödün vermeden çalışmaktayız.
Firmamız 2004 yılından beri faaliyette olup, saksı ve bahçe aksesuar grubu ithal etmektedir.