Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Istanbul İle İlgili Firmalar

1975 Yılında türkan otomotiv motor bakım servisi adı altında başlamış olduğu hizmetini 1991 yılında ÖZÜÇEL OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ.Adı altında yeni bir oluşumla ve kurumsallaşmaya giderek devam ettirmiştir.
Su, ısı ve ses izolayonu malzemelerinin toptan satışı ve dağıtımı&Çatı Kaplama sitemleri onduline isoline atermit alanında faaliyet gösteriyor.Adres: Tersane Caddesi No:24/A Karaköy/İSTANBUL
1974 yılından bu yana tecrübe ve bilginin birleştiği noktadayız.
Firmamız Denizcilik ve Sualtı sektörinde hizmet vermektedir.
İş makinaları Kursu
Endüstriyel kilit menteşe ve aks imalatı yapan firmamız iç pazarda olduğu gibi dış pazardada 20 ye yakın ülkeye ihraacat yapmaktadır.
Firmamız makine imalatı ve her türlü plastik bakalit kesme sıvama kalıpları imal etmektedir.
Üstün ve kusursuz hizmetin yüksek standartlarda, modern alet ve ekipman ile mümkün olduğunu bilen RENAULT MASLAK, Yüksek araç kapasitesi ile müşterilerine kaliteli, hızlı ve kusursuz hizmet vermektedir.
Memnuniyetin gerçekleşmesi için kalite, ekonomik üretim, uygun ve çabuk teslim politikasını biliyor ve müşterlerimizin, yani sizlerin, seçme özgürlüğünüz ile koordineli çalışıyoruz.
Firmamız , Elektrik - Elektronik ve Güvenlik Sistemleri Konusunda Proje , Uygulama ve Danışmanlık Hizmetleri veren bir kuruluştur.
Firmamız döşemelik suni deri ve tekstil branşlarında koltuk, ofis, sandalye,otomotiv,yat tekne döşeme sektörlerine suni deri tedarikçisi olarak faaliyet göstermektedir
Firmamız 1999 yılından berli hizmet vermekte olup siz değerli müşterilerimize iyiye değil en iyiye sahip olmanız için yoluna devam ediyor. Firmamızda 1. ve 2. el forklift satış ve kiralaması, ataşman, transpalet ve istif makineleri satmaktadır.
Goldstore - Türkiyenin Mücevher & Saat mağazası vade farksız 8 taksit imkanı
Sektörün tercih ettiği ISO standartlarına uygun,Klas tip onaylı malzemeler ile yeni inşaa ve tamir gemilerinin izolasyon,havalandırma,klima,panel ve zemin döşeme işlerinizin, uzman kadromuzla solas, marpol ve klas kurallarına uygun olarak en kısa sürede teslimi..
Firmamız 1997 yılından bugüne su sondajı ve zemin mühendisliği sektöründe hizmet vermektedir.
Firmamız tüm perde mekanizmaları ve perde çeşitlerinin imalatı konusunda hizmet vermektedir.
GYM, Telekom ve Network ürünleri üreticisi Fibridge'nin Türkiye temsilcisi ve distribütörüdür.
Laminat parke, pvc yer kaplamaları, duvardan duvara halılar, mikro jaluzi, stor ve dikey perdeler uygulama ve satışını yapmaktayız.