Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Istanbul İle İlgili Firmalar

İstanbul'da yerleşik kimyevi madde ithalatçısı olan ve yurtiçi satışlarını dökme ve fıçılı olarak yapan firmamızda trikloretilen, perkloretilen, metilenklorit, çeşitli alkoller, glikoller, asetatlar ve tinerler bulunmaktadir.
Oto dizayn yapan firmamız vip tasarımlar okul taşıtı turizm paket araçlar ve vip araçlar dizayn etmektedir.
Su, ısı ve ses izolayonu malzemelerinin toptan satışı ve dağıtımı&Çatı Kaplama sitemleri onduline isoline atermit alanında faaliyet gösteriyor.Adres: Tersane Caddesi No:24/A Karaköy/İSTANBUL
1974 yılından bu yana tecrübe ve bilginin birleştiği noktadayız.
1975 Yılında türkan otomotiv motor bakım servisi adı altında başlamış olduğu hizmetini 1991 yılında ÖZÜÇEL OTOMOTİV SAN.TİC.LTD.ŞTİ.Adı altında yeni bir oluşumla ve kurumsallaşmaya giderek devam ettirmiştir.
Endüstriyel kilit menteşe ve aks imalatı yapan firmamız iç pazarda olduğu gibi dış pazardada 20 ye yakın ülkeye ihraacat yapmaktadır.
Firmamız 2003 den bu yana medikal sektörde en iyi olmayı hedeflemiş yavaş yavaşta isteklerine kavuşmuş bir firmadır müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle çalışmakta siz müşterilerimize mahçup olmamaktayız.
Üstün ve kusursuz hizmetin yüksek standartlarda, modern alet ve ekipman ile mümkün olduğunu bilen RENAULT MASLAK, Yüksek araç kapasitesi ile müşterilerine kaliteli, hızlı ve kusursuz hizmet vermektedir.
Memnuniyetin gerçekleşmesi için kalite, ekonomik üretim, uygun ve çabuk teslim politikasını biliyor ve müşterlerimizin, yani sizlerin, seçme özgürlüğünüz ile koordineli çalışıyoruz.
Evlilik öncesi ve sonrası adresler rehberi olarak hizmet vermekteyiz.
GYM, Telekom ve Network ürünleri üreticisi Fibridge'nin Türkiye temsilcisi ve distribütörüdür.
Hizmete başladığımız günden itibaren lezzet dünyasında, mükemmeliyet cizgisinden, ödün vermeden çalışmaktayız.
Firmamız 1999 yılından berli hizmet vermekte olup siz değerli müşterilerimize iyiye değil en iyiye sahip olmanız için yoluna devam ediyor. Firmamızda 1. ve 2. el forklift satış ve kiralaması, ataşman, transpalet ve istif makineleri satmaktadır.
Firmamız akışkanların debisini, seviyesini, basıncını,sıcaklığını ölçen izleyen ve kontrol eden sistemler imal ve ithal edip,satış ve pazarlamasını yapmaktadır.
Firmamız telsiz satış kiralama teknik servisi, el ve kapı dedektoru satıs ve kiralaması yapmaktadır.
Firmamız tüm perde mekanizmaları ve perde çeşitlerinin imalatı konusunda hizmet vermektedir.
Bafa Yağ Sanayi, 1950'lerde Tariş tarafından kurulmuş olan tesisinde, Milas, Muğla ve Aydın bölgesi zeytinlerinden zeytinyağı üretmektedir. 1996'da bütünüyle modernleştirilen yağ üretim tesisinde, zeytin el değmeden zeytinyağına dönüşür. Üretilen zeytinyağı tümüyle natürel ve sızma zeytinyağıdır
Firmamız 1997 yılından bugüne su sondajı ve zemin mühendisliği sektöründe hizmet vermektedir.