Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Istanbul İle İlgili Firmalar

Mukavva kutu, karton kutu ve silindir yuvarlak silindirik ambalaj sanayiinde faliyet göstermekteyiz.
Digital baskı ile plaket, t-shirt, tabak, renk değiştiren kupa vb promosyon ve tanıtım ürünleriyle hizmetinizdeyiz.
Firmamız çakmak hediyelik eşya eşantiyon ve promosyon ürünleri ile hizmetinizdedir.
Tüv teknik kontrol ve belgelendirme RWTÜV'ün katılımı ile olusan yeni TÜV NORD Grubu'nun, 1994 yılından bu yana Türkiye'de faaliyet gösteren, belgelendirme yetkisine sahip kurulusudur.
Elektrik-Elektronik,Beyaz Eşya,otomotiv,klima-kombi, aydınlatma sektörlerine kablo grupları yapmaktayız.
Kuruluşumuz,faaliyet itibari ile,müşterilerine deneyimli kadro ve sistematik çalışma prosedürü ile en iyi hizmeti verebilmek için yüksek standartlardaki üretim ve kalite çizgisini korumayı temel kural olarak belirlemiştir.
Adore Oyuncak , oyuncağın en önemli markaları olan LEGO,RAVENSBURGER,REVELL,BANDAI,POWER RANGERS,SILVERLIT ve SIKU'nun Türkiye'deki tek yetkili ithalarçısı ve genel dağıtıcısıdır. Bu markaların tüm çeşitlerini ve yeni ürünlerini bu sitede bulabilir ve sipariş verebilirsiniz.
EMRE OYUNCAK LTD.ŞTİ. için klasik , basma kalıp ve internet üzerinde birçok örneğinin görebileceğiniz türden bir firma tanıtım yazısı hazırlamak istemedik . Aslında EMRE OYUNCAK LTD.ŞTİ.'nin doğuşu ve gelişim sürecinin de diğer firmalarla pek de bir alakası olmadığını düşünmekteyiz.
Firmamız pelüş oyuncak sektörde faliyet göstermektedir.
Zeytinburnu adak ve kurban satış ve kesim merkezi İstanbul'un en modern ve hijyenik adak ve kurban satış merkezi kredi kartı geçerlidir servislerimiz mevcuttur.
Firmamız orijinal mitsubishi jeneratör grupları, weber mt hafif iş makinaları Türkiye distribütörüdür.
A.nuh otomotiv 1977 yılından beri otomotiv sektöründe faaliyet göstermektedir. Şirket bünyesinde oto bakım ve onarım servisi elektronik katlı otopark sistemi ve yedek parça ithalat ihracat konuları ile faaliyet göstermektedir.
Apex Dericilik deri kaplama sektöründe faliyet göstermektedir.
Yurt dışından polietilen hammaddeleri, kauçuk hammaddeleri ithalatı yapmaktayız.
Diyaframlı ve pnömatik pompa imalatında Türkiye'nin ilk profesyonel üreticisi ran pompa; 18 adet ana, 54 adet opsiyonel ürün gamıyla, akışkan ve akışkan olmayan transfer sorunlarınıza çözümler üretiyor.
Ortopedi fizik tedavi ve ameliyat malzemeleri ile ilgili parakende ve toptan satışı olan firmamız 6 yılı aşkın sizlere hizmet vermektedir.
Şirketimiz deneyimli elemanları ile siparişlerinizi kaliteli ve gününde teslim eder.
Evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermekteyiz.