Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Istanbul İle İlgili Firmalar

Firmamız bilgisayar sektöründe faliyet göstermektedir.
Biz firma olarak TSE ile uyum içindeki ham maddeleri kullanmaktayız. Firmamızın esas pazarını Balkanlar, Türki Cumhuriyetleri, Orta Doğu ve Orta Asya ülkeleri oluşturmaktadır. Tüm alüminyum aksesuarlar kendi imalatımızdır. Misyonumuz müşterilerimize kaliteli hizmet sağlayıp, satış sonrası desteğimizi sürdürmektir. Vizyonumuz kuruluşumuzdan bugüne kadar ve ilerisi için aynı hizmet anlayışı ve kaliteyi sunmaktır.
Çelik konstrüksiyon,prefabrik yapı ve konteynır firmasıyız
Firmamız pelüş oyuncak sektörde faliyet göstermektedir.
Ortopedi fizik tedavi ve ameliyat malzemeleri ile ilgili parakende ve toptan satışı olan firmamız 6 yılı aşkın sizlere hizmet vermektedir.
Evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Plastik oluklu mukavvadan koli ve kutu
PEYZAJ PROJELENDİRME,UYGULAMA,BAKIM,BİTKİ SATISI ve MUTAHITLIK işleri yapılır.
EMRE OYUNCAK LTD.ŞTİ. için klasik , basma kalıp ve internet üzerinde birçok örneğinin görebileceğiniz türden bir firma tanıtım yazısı hazırlamak istemedik . Aslında EMRE OYUNCAK LTD.ŞTİ.'nin doğuşu ve gelişim sürecinin de diğer firmalarla pek de bir alakası olmadığını düşünmekteyiz.
DERİ KABAN,CEKET,MONT TOPTAN SATIMI
Apex Dericilik deri kaplama sektöründe faliyet göstermektedir.
Kuruluşumuz,faaliyet itibari ile,müşterilerine deneyimli kadro ve sistematik çalışma prosedürü ile en iyi hizmeti verebilmek için yüksek standartlardaki üretim ve kalite çizgisini korumayı temel kural olarak belirlemiştir.
Şirketimiz her türlü demir çelik ürününün yurt dışından uygun fiyat ve teslimat şartlarında sağlanması konusunda faliyet göstermektedir.
Adore Oyuncak , oyuncağın en önemli markaları olan LEGO,RAVENSBURGER,REVELL,BANDAI,POWER RANGERS,SILVERLIT ve SIKU'nun Türkiye'deki tek yetkili ithalarçısı ve genel dağıtıcısıdır. Bu markaların tüm çeşitlerini ve yeni ürünlerini bu sitede bulabilir ve sipariş verebilirsiniz.
Firmamız okul öncesi egitim araçları imalatı yapmaktadır.
Şirketimiz kauçuk ve plastik alanında hizmet vermekte ve üretim yapmaktadır. Şİrketimizde geniş ürün yelpazesi olarak eczane ve hastane malzemeleri üretilmektedir.
Şişme Çocuk Oyun Parkları Deniz Ürünleri Reklam Ürünleri.
Diyaframlı ve pnömatik pompa imalatında Türkiye'nin ilk profesyonel üreticisi ran pompa; 18 adet ana, 54 adet opsiyonel ürün gamıyla, akışkan ve akışkan olmayan transfer sorunlarınıza çözümler üretiyor.