Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Istanbul İle İlgili Firmalar

Rulman ve özel tekstil parça ve rulmanları
Firmamız doğalgaz güvenlik sektöründe gaz alarm cihazları, selenoid vanalar, deprem cihazları, ex proof gaz alarm cihazlarının üretim ve satış pazarlamasını yapmakta olup, tüm ürün guruplarımız tse, ce, ISO 9001:2000 kalite sisteminde piyasaya sunulmaktadır.
Ekonomik kaliteli temizlik çözümlerini, ev ofis ve tüm mekanlara uyguluyoruz.
Bütün gazetelrin yetili ilan reklam bürosu.
Firmamız fikri sınai haklar, sistem ve ürün belgelendirme (ISO, CE, TSE) hizmetleri konusunda uzman kadrosu ile hizmet vermektedir .
Firmamız özellikle Marmara, Bursa Bej, Gölpazarı, Bilecik Beji, Traverten üretimi yoğun olmak üzere her cins mermeri işlemektedir. Üretimimiz ham plaka ve ebatlı kesim olarak yapılmaktadır. Plaka satışı yanı sıra son yıllarda inşaat montajı, tezgah ve merdiven olmak üzere her türlü alanda uygulamalarımız mevcuttur.
Firmamız tabiat ve doğa severlere sonbahar ve kış aylarında bahçe ve çiçek sevgilerini yaşatmak için %100 Türk malı hafif, kendinden renkli, boya ve bakım gerektirmeyen su ve izalasyon sağlayan, antikorozif, paslanmaz ve çürümeyen, elektriği iletmeyen kompozit profil borudan imal edilen hobi seraları, bitki ve çiçek masaları imalatı yapmaktadır.
Network kamera sistemleri proje tasarımı ve uygulaması yapmaktayız.
istanbul dolum kartus toner dolumu bilgisayar dünyası ve malzemelerinin satışı Mecidiyeköy ve Bağcılar da hizmetinizde.
Didi rent a car oto kiralama servisin de araç kiralama bonus carda vade farksız 4 taksit ideal carda vade farksız 2 taksit yapılmaktadır.
firmamız 2002 yılında kurulmuştur. PIONNER, LG, HITAÇİ, PANOSONİC, SANSUİ, GOLDMASTER, AIWA, DİGİTURK YETKİLİ SERVİSİYİZ.
Firmamız nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız beyaz eşya ve klima yetkili servisidir.
İnşaat sektörünün kalbi bu sitede atıyor.
Yurtiçi ve yurtdışına çiçek gönderilir
Marka tescili ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.
Ultrasonografi, renkli dopler, mammography, ekg, röntgen teknik servis, satis ve yedek parça gibi hizmetler sunmaktayız.
Ev mobilya takımlarında inanamayacagınız fiyatlar. Sürekli kampanyalar