Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Istanbul İle İlgili Firmalar

Firmamız reklam tanıtım ve matbaa işleri yapmaktadır.
Firmamız; boya, plastik, kauçuk, kağıt, seramik, beyaz eşya gibi ürünlerde, beyazlık ve opaklık sağlamak amacıyla yaygın bir şekilde kullanılmakta olan titandioksit çeşitlerini, standart kalite ve hizmet sürekliliği ile sanayicilere sunmaktadır.
Firmamız saç ve metrik vida üçken vida.klavuz diş vida hilo plastik diş inox ve her türlü vida imalatı yapmaktadır
Firmamız hasta karyolası, hasta yatakları, sakat arabası, doğum masası, etejer, sedye, muayene masaları, dr. dolapları, masaj masaları, cilt bakım koltukları imalatı ve pazarlaması yapmaktadır.
Bilgisayar ve Akademik Kursları
Firmamız 1997 yılında kurulmuş olup temel ilke ve değer olarak güven ve dayanışmadan taviz vermeyen bir otomotiv şirketidir.
1200C derecede yanmayan antikorozif boya, 1200C derecede yanmayan oda sıcaklığında sertleşen sıvı seramik, 1200C derecede yanmayan ve ısı geçirgenlik katsayısı çok düşük sıva,
Firmamız Avcılarda çiçek sektöründe faliyet göstermektedir.
1955 den bu yana evdeneve nakliyat yapan firmayız.
Didi rent a car oto kiralama servisin de araç kiralama bonus carda vade farksız 4 taksit ideal carda vade farksız 2 taksit yapılmaktadır.
firmamız 2002 yılında kurulmuştur. PIONNER, LG, HITAÇİ, PANOSONİC, SANSUİ, GOLDMASTER, AIWA, DİGİTURK YETKİLİ SERVİSİYİZ.
Yarı otomatik ve otomatik koli çemberleme makineleri polyester çember ve makineleri, çelik çember ve makineleri, koli bantlama makineleri, tokalı ve kelepçeli çemberleme makineleri imalatı yapmaktayız.
Firmamız dsc alarm sistemleri Türkiye yetkili distüribitörüdür.
Balcıoğlu Nakliyat ; müşteri odaklı hizmet anlayışı ile en uygun koşulları hazırlayarak; tecrübeli ve eğitimli personeli dahilinde, ev eşyalarınızı ve aile huzurunuzu yeni evinize güvenle taşımayı hedefler.
Yangın söndürme cihazları otomatik algılama ve söndürme sistemleri yangın dolabı ve sivil savunma malzemeleri temin ediyoruz.
Tekne ve marin elektrik işleri, Volvo Penta motor marş-şarj tamir ve bakımı, kablolama (motor kablo arızaları ve tekne tesisatı) ve yedek parça satışı.
1999 yılından itibaren faaliyet gösterdiği ısıtma ve soğutma sistemleri, doğalgaz tesisat ve mühendislik hizmetleri alanlarında faaliyet gösteren firmamız kazandığı deneyim, bilgi birikimi ve profesyonel hizmet anlayışı ile sizin için en uygun seçim olmak prensibiyle çalışmalarına devam etmektedir.
Spor ekipmanları imalatı basketbol potaları, spor malzemeleri konularında faliyet gösteriyoruz.