Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Istanbul İle İlgili Firmalar

Next & Star Uydu Sistemleri, Modül-Kartlar
Öztaş Ambalaj, Oluklu Mukavva Koli imal eden, ambalaj sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Firmamızda daima hazır ebatlar bulunmaktadır.
2003 yılından bu yana faaliyette olan firmamız 2006 yılında "plasmeta tic. ve san. ltd. şti." olarak faaliyete devam etmektedir. Şirketimizin amacı plastik, metal ve mamullerini müşterilerine zamanında ve istenilen kalitede temin etmek ve ulaşımını sağlamaktır.
Serigrafi baski teknigi ile opak seffaf etiket, pvc, polyester, polikarbon malzemelerden arkasi yapiskanli,yapiskansiz etiketler,damla etiketler,promosyon ürünleri
Firmamız saç ve metrik vida üçken vida.klavuz diş vida hilo plastik diş inox ve her türlü vida imalatı yapmaktadır
Firmamız hasta karyolası, hasta yatakları, sakat arabası, doğum masası, etejer, sedye, muayene masaları, dr. dolapları, masaj masaları, cilt bakım koltukları imalatı ve pazarlaması yapmaktadır.
Kasım 2001 de kuruldu. Kurucusu Bülent GÜZELKAN, Uzun yıllar mankenlik ve modellik yapan, moda sektöründe değişik ürün dallarında tasarımcı olarak çalışan Bülent GÜZELKAN beslenme alışkanlığını dostlarıyla paylaşmak, onlarla birlikte buluşma noktası yaratmak amacıyla çıktığı yolculuğunu, 2005 yılı sonunda Time Out Dergisinin düzenlediği, V. Time
Firmamız 1997 yılında kurulmuş olup temel ilke ve değer olarak güven ve dayanışmadan taviz vermeyen bir otomotiv şirketidir.
1200C derecede yanmayan antikorozif boya, 1200C derecede yanmayan oda sıcaklığında sertleşen sıvı seramik, 1200C derecede yanmayan ve ısı geçirgenlik katsayısı çok düşük sıva,
Balcıoğlu Nakliyat ; müşteri odaklı hizmet anlayışı ile en uygun koşulları hazırlayarak; tecrübeli ve eğitimli personeli dahilinde, ev eşyalarınızı ve aile huzurunuzu yeni evinize güvenle taşımayı hedefler.
1995 yılından beri gea ecoflex plakaları ile plakalı eşanjör üretiyoruz.
Ekonomik kaliteli temizlik çözümlerini, ev ofis ve tüm mekanlara uyguluyoruz.
Bilgisayar ve Akademik Kursları
Firmamız reklam tanıtım ve matbaa işleri yapmaktadır.
Sektöründe deneyimli ekibimizle alanıızda kaliteli bir hizmet vermekteyiz.
Pdks proğramları parmak izli sistemler pesonel takip cihazları güvenlik kontrol saatleri konularında faliyet göstermekteyiz.
Oto uzay kaliteli hizmet anlayışıyla ulaştığı dorukta kalmak, şirketin dürüst politikasından ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden Türkiye'nin bütün bölgelerine uzanabilmek için işlemeye devam edecektir.
Firmamız tekstil sektöründe faliyet göstermektedir.